KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667268
*
nr 1266 7268
Francisca Lindberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Blommande träd, signerad. Olja på duk, 81x66 cm
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 juli 2019
kl 18:15:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/7 23:24:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Läs mer om Francisca Lindberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommande träd francisca lindberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08
-
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
-
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53
-
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24
-
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30
*
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Läs mer om Francisca Lindberg
nr 1266 7268
Francisca Lindberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Blommande träd, signerad. Olja på duk, 81x66 cm
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 juli 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/7 23:24:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Francisca Lindberg
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.Läs mer om Francisca Lindberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blommande träd francisca lindberg olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6665 Akrylmålning
Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:08 -
6498 Oljemålning
1800-tal, Porträtt av Ulrika Eleonora Beata Fredri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30 -
8074 Oljemålning
Agneta Gussander (f. 1949), Sverige. "Ur bilden". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:53 -
6350 Oljemålning
Anders Andrén, Signerad, "Utö". Olja på duk, 63x97..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:24 -
6046 Oljemålning
Aneta Karas. Signerad, kvinna i badkar. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:30



